Červen 2014

4th Amateur Chess OPEN in Prague 14.-17.4.2017

7. června 2014 v 20:02

4. Ostern- Amater- Schachopen - Prag - Czech Republic (14.-17.4.2017)
4th. Easter- Amateur- Chess - OPEN - Prague - Czech Republic (14.-17.4.2017)
4. Velikonoční amatérský turnaj v Praze (14.-17.4.2017)

Nur fur Schachspieler mit code ID FIDE und ELO FIDE unter 2300
Only for chessplayers with code ID FIDE and ELO FIDE less 2300
Jen pro hráče s code ID FIDE a ELO FIDE menším než 2300

Spielort/Tournament venue/ Hrací místnost:
Smichov Brewery, Smichov Brauerei, Smíchovský pivovar
Nádražní 84, Prague 5 - Smíchov, Czech Republic
Great hall, , Gross Saal, Velký sál

Municipal transport in Prague (ticket 310,- CZK- 72 Hours - bus, tram, metro, 110,- CZK/24 Hours, 32,- CZK/90 Min., 24,- CZK/30 min)

Zeitplan/Time Schedule/Časový plán:
14.4.2017 - Registration, registrace hráčů - 8,30 - 9.45
14.4.2017 - 10,00 - 1. Runde, 1st Round, 1. kolo....14,30 2. Runde, 2nd Round, 2. kolo
15.4.2017 - 9,30 - 3. Runde, 3rd Round, 3. kolo....14,00 4. Runde, 4th Round, 4. kolo
16.4.2017 - 9,30 - 5. Runde, 5th Round, 5. kolo....14,00 6. Runde, 6th Round, 6. kolo
17.4.2017 - 9,30 - 7. Runde, 7th Round, 7. kolo

Modus: 7 Runden, 7 Rounds, 7 kol, Swiss system, 120 Min pro Spieler bis Ende, each player120 min. for a game, 120 minut pro hráče do pádu praporku.

Výsledky budou poslány k zápočtu na ELO FIDE a LOK ELO ČR
All the results will be sent to the FIDE rating
Alle Resultaten senden wir zum ELO FIDE

Startgeld/Entry fee/Startovné
.........2000,- CZK (80 EUR)

Ermassigung/Discont/Sleva ze startovného
4O% - (participants in I. II. and III. Easter Amateur OPEN in Prague)
30% - (2x participartion in Eastern Amateur OPEN in Prague)
15% - (Students U-15) and (senior 60+)
Bezahlung/Payment/Placení ......bis/till/do.. 30.11.2016... nur/only/jen..(CZK 1000, EUR 40)
..............................................................15.02.2017........................ (CZK 1500, EUR 60)
Bezahlung/Payment/Platby:
převodním příkazem na konto 2500116746/2010
Bankkonto: 2500116746/2010 IBAN: CZ7820100000002500116746, BIC kod SWIFT: FIOBCZPPXXX
Adresse: FIO banka a.s., V Celnici 1028/10, 110 00 Praha 1, Czech Republic
firma MISTE spol. s r.o., Krouzova 3042, 143 00 Praha 12, Czech Republic

Preiss Fond: 15000,- CZK + Bonus 100,- CZK pro gewinnene Partie + 4x Essen Gratis
Money Fond: 15000,- CZK + Bonus 100,-CZK for winning chesspartie + 4x Dinner Gratis
Cenový Fond: 15000,- Kč + Bonus 100,- Kč za vyhranou partii + 4x jídlo zdarma
Price/Prize/Ceny: CZK 6000 3000 2000 1500 900 700 500 400

Unterkunft/Accommodation/Ubytování:
www.booking.com, www.trivago.com, www.ubytovny-v-praze.cz

Anmeldung/ Applicate form/ Přihlášky:
migast@centrum.cz, 00420777986807 (Miroslav Steimar)

Familien Name, Surname, Příjmení ..............code ID FIDE..................ELO FIDE............

Info: http://chess-results.com/tnr214245.aspx?lan=5

Teilnamer/Participants/Přihlášení: ( 24.3.2017)......................-ELO FIDE 1.3.2017

1. FM Gregor Jiri CZE 2231
2. Novy Filip CZE 2227
3. FM Bombek Peter SVK 2202
4. Polatel ALI TUR 2187
5. Haba Zdenek CZE 2181
6. Anaskin Arsenij CZE 2141
7. Ernst Michael AUT 2133
8. Groh Jiri CZE 212O
9.. Bukacek Lubomir CZE 2100
10. Gutheil Heinrich CZE 2097
11. Krivanek Vladimir CZE 2086
12. Weber Daniel GER 2056
13. Wagner Robert GER 2047
14. Novak Vaclav CZE 2041
15. Godzwon Iwo POL 2022
16. Taus Martin CZE 2013
17. Sosovicka Jakub SVK 2000
18. Haanshuus Aslak Krogness NOR 1997
19. Prochazka Bedrich CZE 1993
20. Reichmann Steffen Dr. GER 1968
21. Siegl Melina GER 1861
22. Kuchynka Lubos CZE 1943
23. Kucera Tomas CZE 1931
24. Koper Stefan CZE 1929
25. Maly Filip CZE 1928
26. Pohl Steffen GER 1907
27.Hurtak Otto CZE 1898
28. Hemmings Martin GER 1890
29. Braun Kristin GER 1876
30. Hacaperka Michal CZE 1861
31 Bandt Jochen GER 1860
32. Kalvach Ladislav CZE 1815
33. Obolonin Filipp EST 1811
34. Alsheimer Lea GER 1713
35. Bukacek Lubomir CZE 1706
36. Vitek Jan CZE 1684
37. Rupp Andreas GER 1671
38. Sriramigiri Sagar USA 1631
39. Lavrincik Radek CZE 1625
40. Veselsky Jan CZE 1626
41. Valenta Lukas CZE 1616
42. Vorsilka Jiri CZE 1593
43. Meyer Nico GER 1554
44. Polatel Nur TUR 1218
45. Rezek Filip CZE 1198
46. Bandt Alexander GER 1154
47. Loucan Jan CZE 1000
48. Rezek Richard CZE 1000
49. Hilgarth Niklas GER 1000